فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان :
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: کارآفرینی و صیانت از خانواده فرد بهبود یافته از مواد مخدر، امری مهم در راستای کاهش آسیب­‌های اجتماعی است.
سردار غیب پرور:
سردار غیب پرور گفت: برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و پاسداری از آن باید با توجه به شرایط جدید و اقتضائات روز عمل کنیم.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دشمنان نظام، دشمنان پست و خبیثی هستند که از طریق ماهواره، سایت­‌های اینترنتی و شبکه­‌های اجتماعی از هیچ تلاشی در راستای تضعیف فرهنگ عفاف و حجاب در جوامع اسلامی دریغ نمی­‌کنند.
گزارش «بسیج » از نشست تخصصی نمانام های تولیدات ایرانی-اسلامی/2
صدق آمیز گفت:57 درصد از جامعه را کسانی تشکیل می دهند که اگر بستر فراهم شود و امکانات راحت برای تهیه یک پوشش مناسب اسلامی ایرانی آن ها باشد، از حجاب استقبال می کنند.
1
2
3
4

مقالات

در خبرها خواندیم که یکی از وزرای دولت برای توجیه خرید خودروی گران قیمت می می گوید:" ما به جاده می رویم و بالاخره باید ماشینمان امن باشد، من که پول دارم، دلم هم که می خواهد، وقتی نخرم یعنی نفاق دارم. آن هم به خاطر حرف دیگران... باید جامعه را عادت داد
مدیر کل راه و شهر سازی لرستان گفت: زمین مسکن فرهنگیان پلدختر کاربری کشاورزی دارد و در قالب نامه ای فنی ،حقوقی به امضای استاندار باید به وزارت راه وشهرسازی ارسال می کنیم.
ناصر باقری کابین عقب جنگنده زنده یاد امیر سرتیپ «محمود اسکندری» در عملیات بغداد بود؛ همان عملیاتی که نام شهید عباس دوران در تاریخ جاودان شد و همرزم دیگرش منصور کاظمیان به اسارت درآمد. اما اسکندری هواپیمای زخمی را از دومین دیوار دفاعی غیرقابل عبور جهان به سلامت به پایگاه بازگرداند.
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش،كليد موفقيت فرآيند تعليم و تربيت، نيروي انساني است و توجه به بافت استان ها در تخصيص نيرو و منابع انساني را يك ضرورت تلقي كرد وافزود: تفويض اختيار به معني و مديريت منابع باتوجه به شرايط بومي استان است.