مسئول سازمان بسیج زنان کشور:
اصلانی با بیان اینکه روحیه بسیجی باعث تقویت جبهه مقاومت در منطقه شده است، گفت: استکبار جهانی به واسطه بسیج است که نمی تواند به ملت ایران چپ نگاه کند.
بازخوانی مواضع امام خامنه‌ای
رهبر معظم انقلاب فرمودند: انتخابات با سرنوشت مردم سر و کار دارد؛ بخصوص انتخابات ریاست جمهوری که سپردن قوه‌ی اجرائیه‌ی کشور به دست یک نفر و یک مجموعه است که کشور را برای مدت چند سال اداره کنند.
کوثری در گفت‌وگو با «بسیج»:
نماینده سابق مجلس گفت: موضع‎گیری‎های بسیج در مسائل مختلف به صورت جناحی نیست بلکه در مقابل مخالفین و کسانی که می‎خواهد کشور را در اختیار بیگانگان بگذارند و در زمین دشمن بازی کنند از نظام حمایت همه جانبه می‎کند
محمد کریم سپهوند :
کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج فرهنگیان استان لرستان با حضور مسولین آموزش و پرورش جهت ایجاد هماهنگی در هفته معلم تشکیل شد .
1
2
3
4

مقالات

اخبار

وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: طبق گفته نمایندگان مجلس فرصت و اسناد کافی از سوی مسئولین صندوق ذخیره به هیئت تحقیق و تفحص مجلس داده نشده است؛ تلاش مسئولین این صندوق ارائه آمار حداقلی و اعلام یک رقم حداقلی برای اختلاس این صندوق است.
لیلاحاجبی پوربانوی فرهنگی لرستانی و دبیر تربیت بدنی مدارس شهرستان بروجرد با صعود به قله کالاپاتار هیمالیای مرکزی کشور نپال پیام دوستی و انسانیت " نه برای کار کودک" را بر فراز این قله سرود
صدای واحدی از کشور و حتی از بخش اعظم اصلاح طلبان بگوش می رسد که وضع کشور اورژانسی است لذا انتخابات 96 شاید در نوع خود کم سابقه ترین از انواع مشارکت ها ی حماسی ایرانیان است که همه را برای گذار از موقف کنونی بسیج خواهد کرد.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ با 54 میلیارد دلار عدم النفع قرارداد کرسنت، می‌توان کل مدارس کشور را از نو ساخت.
رئیس ستاد انتخابات بروجرد گفت: انتخابات شوراها در 6 شهرستان لرستان از جمله بروجرد به صورت الکترونیکی برگزار می شود.