شنبه, 02/04/1395 - 15:26 lorestan

دیدار رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با خانواده معظم اولین شهید مدافع حرم لرستان +تصاویر

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با خانواده معظم شهید ماشاء الله شمسه اولین شهید مدافع حرم استان لرستان در بروجرد دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با خانواده معظم اولین شهید مدافع حرم لرستان +تصاویر

به گزارش سازمان: رمضانیان رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با همراهی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان لرستان و جمعی از مسئولان سپاه، آموزش و پرورش و بنیاد شهید شهرستان بروجرد با حضور در منزل شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم استان لرستان که اخیرا در رویارویی با تروریست های تکفیری داعش در سوریه به فیض عظیم شهادت رسید با خانواده این شهید والا مقام دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رئیس سازمان بسیج فرهنگیان بر ضرورت حرکت در مسیر شهدا تاکید کرد و گفت: چند وقتی بود که تشخیص مسیر شهدا برای برخی ها سخت شده بود اما شهدای حرم آمدند و این مسیر را روشن کردند.

لازم به ذکر است؛ رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور همچنین با خانواده های معظم شهیدان مهدی بهاروند از شهدای فرهنگی خرم آباد و شهید محسن مسائلی از شهدای فرهنگی بروجرد دیدار و گفتگو کرد.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)