شماره مطلب: 16436

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان لرستان به مناسبت یوم الله 9 دی

نسخه مناسب چاپ

سازمان بسیج فرهنگیان لرستان ، ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی پیروزی ملت مومن ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور پرشور آنها را اعلام می دارد و همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت.

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان  لرستان به مناسبت یوم الله 9 دی

سازمان بسیج فرهنگیان لرستان  به مناسبت یوم الله 9 دی بیانیه ای در این خصوص صادر کرد.

 به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج فرهنگیان لرستان،. دراین بیانیه آمده است،

مردم ولایتمدار اسلامی و انقلابی استان لرستان بخصوص فرهنگیان بابصیرت این استان با راهپیمایی عظیم و گسترده خود  در9 دی به استکبار جهانی (داخلی و خارجی)  ثابت نموده  که هم نظام را می خواهند و هم ولایت وبا پیوند خود  با نظام مقدس جمهوری اسلامی پیوندی اعتقادی، عاطفی وبرخاسته از ایمان قلبی است که بر اساس امت و امامت طراحی و سازماندهی شده است وتاریخ 37 ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد.

در این بیانیه آمده است: بدنه جامعه و توده مردم مسلمان ایران، نظام اسلامی را متعلق بهخود می‌دانند و همانگونه که در ایجاد آن با نیّت جلب رضایت خداوند و اعتقادبه معاد و پیروی از امام عصر ( عج ) و ولایت فقیه و با الهام از قیامعاشورای حسینی وارد معرکه شده و جان فشانی کردند، برای بقاء و استمرار آننیز با همان انگیزه باتمام وجود می‌کوشند و این تلاش و رابطه قلبی به یاریخداوند، همیشگی ونا گسستنی است.

 و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود.که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

 

آری 9 دیماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. 9دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدان شان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز. ودر 9 دی مردم نشاندادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود)همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد(.

 سازمان بسیج فرهنگیان لرستان ، ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی پیروزی ملت مومن ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور پرشور آنها اعلام می دارد و همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.