شماره مطلب: 21383
در بیانیه مشترک تشکل‌های دانشجویی دانشگاه لرستان مطرح شد؛

محکومیت اقدام رسانه‌های ضدانقلاب در ترور شخصیت‌های دانشگاهی

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه لرستان با صدور بیانیه مشترکی، اقدام رسانه‌های ضدانقلاب را در تخریب و ترور شخصیت‌های مورد اعتماد این دانشگاه، محکوم کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سفیر افلاک تشکل دانشجویی دانشگاه لرستان با صدور بیانه ای مشترک، اقدام غیراخلاقی یکی از رسانه های ضد انقلابی را در تخریب چهره های محبوب و مورد اعتماد دانشگاهی، محکوم کردند و خواستار برخورد دستگاه های ذی ربط با عاملان این اقدام شدند.

در این بیانیه آمده است:

«از جمله روش های جاری دشمنان حمله به مبانی و نهادهای انقلاب از جمله سپاه پاسدارن، شورای نگهبان، روحانیون انقلابی و جوانان حزب اللهی است. هدف اصلی دشمنان در این مرحله از جنگ نرم زمینه سازی برای تهی شدن نظام از عناصر درونی قدرت است»

تخریب و ترور شخصیت، چهره های مورد اعتماد جامعه دانشگاهی و دانشجویان از دیرباز یکی از ابزارهای خباثت آلود ضدانقلاب بوده و خواهد بود و در این مسیر، عداوت آنها با روحانیت معظم امری مسبوق به سابقه و قدیمی است.

طبق بررسی های به عمل آمده مقامات مسئول، یکی از کانال های ضد انقلاب و منافق در پی ضربه زدن به اعتماد دانشجویان و خدشه دار کردن چهره روحانیت اصیل و محبوب اقشار مختلف دانشجویی، دو تن از روحانیون محبوب و مورد احترام قشر جوان، حجت الاسلام حسینی و فاضلی، مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه لرستان را مورد هجمه های ناروا قرار داده و عزم جدی دارند که این پروژه ناجوانمردانه را مدیریت نمایند.

اینگونه اقدامات خصمانه در حالی صورت می گیرند که ما دانشجویان در طول سالهای گذشته شاهد خدمات و تلاشهای بدون ریا و مجدانه این عزیزان در جهت اجرای منویات رهبر فرزانه انقلاب در دانشگاه بوده ایم.

ما به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه لرستان این اقدام غیراخلاقی را محکوم کرده و اعلام می داریم که این گونه حرکات قطعاً و یقیناً نخواهد توانست اعتبار روحانیت معظم را نزد افکار عمومی دانشجویی خدشه دار نماید و قطعا با شکست مواجه شده و دست اندرکاران این حرکت غیراخلاقی که مهره های دست پرورده و خودفروخته منافقان هستند، قطعاً به هدفشان که همان خدشه وارد کردن به محبوبیت چهره های مورد اعتماد دانشجویان است، نخواهند رسید و ما تمام قد از روحانیت معظم و معزز حمایت کرده و در کنار ایشان خواهیم ماند.

در پایان از دستگاه ها و مقامات مسئول تقاضا داریم که منتشر کنندگان این خبر موهن و مضحک را به سزای اعمالشان برسانند تا درسی باشد برای آن عده ای که تاب دیدن محبوبیت و معتمد بودن شخصیت های ارزشی جبهه انقلاب را ندارند.

بر اساس این گزارش، این بیانیه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان، بسیج اساتید دانشگاه لرستان، شورای صنفی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشگاه لرستان، جامعه اسلامی دانشگاه لرستان، انجمن های علمی دانشگاه لرستان و کانون های فرهنگی هنری، گردشگری و سلامت منتشر شده است.

انتهای پیام/

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.