شماره مطلب: 22137
دهه مبارک فجر

همایش کوهپیمایی مشترک بسیج فرهنگیان لرستان و اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد .

در هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر کوهپیمایی مشترک فرهنگیان و دانش آموزان با همکاری بسیج فرهنگیان لرستان و اداره کل آموزش و پرورش این استان برگزار شد .

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان استان ، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در این مراسم که با همکاری  بسیج فرهنگیان ، معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان ، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدروبرگزارشد ؛ هدف از برگزاری این همایش را فرهنگ سازی ورزش همگانی عنوان کرد و افزود : ما میخواهیم ثابت کنیم که عقل سالم در بدن سالم است و با ورزش و تحرک بدنی به آسیب های اجتماعی نه بگوییم .

ویایجاد لحظات مفرح و شاد و نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی را اولویت های دستگاه تعلیم و تربیت در حوزه ورزش و تندرستی برشمرد و تاکید کرد : باید با ورزش و تحرک بدنی ،مهربانی و لبخند را نهادینه کنیم و دوست داشتن و محبت را به دیگران هدیه کنیم . دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فعالیت های مناسب بدنی را عاملی تاثیر گذار در پیشگیری از آسیب های اجتماعی برشمردو گفت : بین ورزش و آسیب های اجتماعی ارتباط تنگاتنگی وجود دارد و هر چقدر در روی آوردن جوانان به سمت ورزش و تندرستی تلاش شود ؛ به همان اندازه از آسیب های اجتماعی کاسته می شود .

گفتنی است در این مراسم به قید قرعه جوایز ارزنده ای به حاضرین اهداء شد که از جمله این جوایز می توان به اهداء 10 دستگاه دوچرخه به دانش آموزان اشاره کرد .

منبع : اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.