شماره مطلب: 22140
دهه مبارک فجر

کانون بسیج فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش لرستان با حضور در منزل شهید دانش آموز حمید قربانی نسب ؛از مقام شامخ این شهید سرافراز تجلیل کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در این دیدار تجلیل از شهدای انقلاب را وظیفه ذاتی مدیران برشمرد و خاطر نشان کرد: این تجلیل و تقدیر به انسان آرامش می دهد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان لرستان ، خدانظر دریکوند در این دیدار که  مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک و دو شهرستان خرم آباد ؛ مشاور اجرایی مدیر کل ،  رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مسئول دبیرخانه بسیج دانش آموزی و فرهنگیان آموزش و پرورش لرستان نیز حضور داشتند ؛ گفت : عزت ؛ اقتدار و عظمت این انقلاب مرهون جانفشانی و ایثار شهیدانی است که برای دفاع از کیان کشورو انقلاب جان عزیز خود را فداکردند . وی  تجلیل از شهدای انقلاب را وظیفه ذاتی مدیران برشمرد و خاطر نشان کرد: این تجلیل و تقدیر به انسان آرامش می دهد. دریکوند در ادامه تصریح کرد : تجلیل و گرامیداشت نام و یاد شهدا نه تنها در کشورما ؛ بلکه در تمام کشورها  و ملت ها قابل احترام و مقدس است و همگان خود را متعهد می دانند از مقام ایثار ، فداکاری و پایمردی انسانهایی که به خاطر کشورو میهن خود جانشان را فدا کرده اند ؛ احترام قائل شوند.

وی در ادامه سخنان خود بر این نکته تاکید کرد که اگر رشادت شهدا نبود ؛امروز فرصت خدمتگزاری به مردم برای  مدیران فراهم نمی شد و به همین خاطر باید مدیران قدردان ایثارو از خودگذشتگی شهیدان باشند .

دریکوند در ادامه با تجلیل از خدمات برادر این شهید سرافراز  مداح شهیر جنگ تحمیلی علیرضا قهرمانی افزود : نوحه های ماندگار این مداح برجسته در دوران 8ساله دفاع مقدس شورو هیجان عجیبی بر دلهای بسیجیان و رزمندگان ایجاد می کرد.

علیرضا قهرمانی مداح برجسته دوران جنگ تحمیلی هم با یادآوری خاطراتی از این شهید  عزیر گفت : شهید حمید قربانی نسب اولین شهید انقلاب در دوران انقلاب است و متولیان حوزه ایثارو شهادت باید برای انتقال یادو نام این شهید عزیز ؛ المان یا یادمانی ایجاد کنند تا به فراموشی سپرده نشود .

وی تاکید کرد : خانواده های معظم شهدا درتمام عرصه های انقلاب خود را وفادار به نظام ؛ انقلاب و رهیبری می دانندو برای عزت و اقتدار این کشورو انقلاب از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی کنند .

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.